F-ROS-3
Nowy produkt
Beautifly złoty róż
Pędzel w kształcie rybki. Zapewni przyjemność użytkowania. Trwałe, niewypadające, syntetyczne włosie PREMIUM, charakteryzujące się tym, że jest niesamowicie miękkie, sprawi, że makijaż stanie się luksusowym doświadczeniem.
Masz gwarancję tego, że kosmetyk rozprowadzi się idealnie, pozostawiając twarz delikatną i miłą w dotyku. Niezwykle poręczne, ale i kompaktowe. Idealnie wyprofilowany trzon sprawia, że dobrze się je trzyma w dłoni.
Nadają się zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego. Łatwe w czyszczeniu: wystarczy umyć wodą z mydłem i pozostawić do wyschnięcia.
5 krotne powiększenie
Rzeczywiste i wyraźne powiększenie dostrzeżesz wszystkie szczegóły, Twój makijaż będzie bardziej precyzyjny.
Ostatnio przeglądane
Zapraszamy do naszego sklepu w Legionowie. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, Sobota 10.00-14.00
Copyright © 2019 Pantego Sp. z o.o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykorzystuje pliki cookie, więcej informacji w dziale polityka prywatności. | close |